Завершили випробування інноваційної дороги

0
78

Заправити автомобіль, не зупиняючись, – саме це хочуть запропонувати розробники швидкісної автодороги в Англії (Highway England) водіям електромобілів, передає onedio.ru. Автомобілі будуть оснащені спеціальним обладнанням для бездротової підзарядки і їздитимуть по спеціальному дорожньому полотну з електромагнітним полем. Електричні кабелі, закопані під дорожнім полотном, створюють електромагнітне поле, яке вловлюється спеціальними пристроями на автомобілях і перетворюються в електроенергію, яка буде заряджати автомобіль.

Випробування цієї дороги проводились протягом 18 місяців, перш ніж було прийнято рішення про запуск даного проекту. Але це не перша спроба застосування цієї технології: у 2013 році в місті Гумі, Південна Корея, за даною технологією було побудовано 12 кілометрів автодороги і запущено спеціальний автобусний маршрут.

Автомобільні технології розвиваються семимильними кроками, і ми повинні підтримувати технології з наднизьким викидом вихлопних газів на дорогах Англії», – пише головний інженер Highway England Майк Вілсон.

Бездротова технологія підзарядки електромобілів відкриє нові горизонти для організацій, які займаються вантажоперевезеннями всередині країни. Уряд Великобританії вже інвестував близько 500 мільйонів фунтів у розвиток і застосування технології на своїй території.

2

3ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here