Завдано чергового удару по «євробляхах»

2
1111

Розвиток вітчизняного автовиробництва дозволить вирішити проблему надмірної вартості машин і завезення «євроблях» в Україну.

Про це заявили у прес-службі корпорації «Богдан», – передають Діалоги.

Низькі темпи автовиробництва в Україні призвели до навали старих вживаних автівок на єврономерах, які вже прозвали «євробляхами». За підрахунками Державної фіскальної служби в країні їх налічується понад 425 тисяч одиниць, що у рази перевищує обсяги купівлі нових автівок.

Власники таких авто готові порушувати закон, аби тільки мати особисте авто. Головний їх аргумент на користь нерозмитнених машин – невисока ціна. Аби змінити ситуацію, держава повинна підтримати вітчизняний автопром і дати можливість українцям купувати нові авто.

«Якщо український автопром буде забезпечувати ринок необхідними об’ємами якісних і недорогих авто, то потреба у «євробляхах» зникне сама собою», – зауважили у «Богдані».

Для сталого розвитку автопрому потрібно зменшити або тимчасово звільнити підприємців від податків і надати виробникам можливість реінвестувати кошти від прибутку у розвиток та модернізацію заводів. Це дозволить стимулювати виробництво і знизити вартість готової продукції, від чого виграють, в першу чергу, українські споживачі, які зможуть купувати доступні та якісні сучасні автівки.

Нагадаємо, що за останні 10 років автовиробництво в Україні скоротилося в 90 разів, тобто майже повністю зійшло нанівець. У травні 2018 року заводи випустили 442 транспортні засоби, у той час як за аналогічний період 2008 року з конвеєрів зійшло понад 39 тис. автівок.zik.ua

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Самое простое решение — Расстрелять всех без исключения чиновников

  2. Первый шаг — «потрібно зменшити або тимчасово звільнити підприємців від податків», второй шаг — «сделать евробляхи по цене нового авто от говноотечественного производителя», третий шаг — «поднять цену на это говно в 1,5 раза и радоваться, что опять ободрали нашего брата»!!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here