Закриємо всі дірки і поставимо «запобіжники»: В Раді розповіли, яка доля заготовлена “єврономерам”

9
3206
Автомобили на таможне

У Верховній Раді мають намір негайно зайнятися вирішенням ситуації, що склалася з автомобілями на “єврономерах” в Україні.

Член Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Роберт Горвата розповів, чого варто очікувати від законотворців.

За словами нардепа, у парламенту є бачення, що можна зробити з проблемою їзди на нерозмитнених автомобілях. Швидше за все, говорить він, впровадять те, про що говорила Ніна Южаніна.

«Я домовився і в Раді, і в Комітеті імплементувати ідею легалізації автомобілів, викладену в моєму законопроекті №3251. Це означає, що всі автомобілі від 2000 року випуску, які є в Україні на транзиті або тимчасовому ввезенні, потрібно розмитнити і поставити на них українські номери. Можливо навіть з поступками тим, у кого об’єм дизельного двигуна вище 2,5 літрів і бензинового – вище 3 літрів. Також ми поставимо «запобіжники», щоб надалі українці не ввозили нерозмитнені автомобілі з-за кордону. Українець не може їздити в режимі транзиту по Україні. Це дірка в митному законодавстві. Що стосується тимчасового ввезення, що стосується нерезидентів України – ми це теж впорядкуємо. Ми з’єднаємо митну базу з поліцейською. І якщо поліцейський виявить, що заїхав нерезидент і за два місяці він не встав на облік, то до нього теж буду застосовані адмінштрафи. Попадеться вдруге – буде конфіскація автомобіля. Так що всі дірки ми закриємо.

У майбутньому, за словами Горвата, законодавці збираються підігнати українські закони під вимоги угоди про асоціацію з ЄС – згідно з ними, до 2020 року в Україні стандартом при ввезенні автомобілів з-за кордону повинні зробити невідповідність еконормам, а технічний стан транспортних засобів.

mmr


9 КОММЕНТАРИИ

 1. Меньше надо говорить и больше надо делать (для Народа.а не оигархии))

 2. Суки щоб ви виздихали ! Дайте людям нормально жити. Самі крадете народні гроші з бюджету, а людям закручуєте гайки ! Горіть в пеклі, уроди !

 3. Ніколи закони наші депутати не пишуть для народу . Завжди роблять так, щоб добре було чиновникам . 1.Чи відмінять сертифікацію б/у авто (це ж які халявні гроші і за пришвидшення теж)? 2 . Яка буде табличка по митній вартості (скільки коштує автомобіль такої марки і такого року випуску) 3.Скільки будуть хабарі ?Бо зараз без 300 дол . в цей відділ оформлення не зайдеш . 4. Чи буде спрощення митного оформлення і обмеження по часу .Зараз 10 днів цілком законно можуть затримати відділ митної вартості і затребувати нереальні документи

 4. мне вот интересно, вот если бы попробовать жить вообще без правительства, без продажных судей, налоговой и т.д тоеть без институтов государства, ну почти без, какие то реально нужны все же. Что получится? Может и правда экономика резко рванет вверьх и люди смогут вздохнуть свободно. Ведь все эти институты гос-ва, реально всю нужную инфу закрывают а отчеты пишутся под СМИ.

 5. Наконец-то что-то членораздельное и внятное по поводу ,,левых,, автомобилей в Украине.
  Почему ноют в комментариях?
  Вы же хотели узаконить свои леваки.Вот вам,держи гранату.
  Сначала напускали вас лохов в страну с вашими корчами,а теперь закроют границы и заставят растаможить))Гениально)Мышеловка захлопнулась)

 6. Если бы люди относились друг к другу так, как это было три месяца на Майдане, тогда я бы поверил в это. Но люди быстренько скатываются к плохому. Такова природа человека. Человеку тяжело выдавить с себя раба и жлоба…

 7. А ви вмієте жити за Законам? На жаль, люди частіше вирішуют знайти шпаринку щоб зробити так, як їм потрібно, а не так як виписано у Законі.

 8. Хай мені хтось з прихильників заборони їзди українців на авто з європейськими номерами пояснить наступну річ. Чому при при українських зарплатах в десять раз менших ніж в Європі українці повинні купувати б/в автомобілі в 2-3 рази дорожче ніж в тій же Європі?
  Де логіка і справедливість?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here