Законно купити дешевий автомобіль: в Україні знайшли новий спосіб

0
5

Українські водії знайшли ще одну можливість заощадити при покупці нерухомості, автомобілів, а також предметів побуту і колекційних раритетів.

Заплатити в рази меншу від ринкової вартості можна, взявши участь в електронних держторгах. Днями виповнилося півроку з початку їх роботи. Як з’ясували експерти «Сегодня«, онлайн-аукціони стають все популярнішими, за півроку на них наторгували 900 млн грн, а всього майна виставлено на продаж на 78 млрд грн.

ЗВІДКИ. Як роз’яснила нам керівник проекту «Публічні аукціони» торгового майданчика Zakupki.Prom.ua Ганна Теселько, головним джерелом лотів стало майно банків-банкрутів, що перейшло у власність Фонду гарантування повернення вкладів фізосіб (ФГВ). Найчастіше це заставні квартири та автомобілі, під які ліквідовані банки видавали позики, які опинилися проблемними.

Тепер, щоб розрахуватися з кредиторами цих банків, ФГВ продає майно за цінами нижче ринкових. Нещодавно до е-продажу приєдналися ряд держструктур: «Нафтогаз», Нацбанк, Київський метрополітен та ін

ЩО ПРОДАЮТЬ. «Сьогодні» відзначила кілька найцікавіших лотів, які вже продані. Квартира в Києві по вул. Туманяна недалеко від метро в новобудові була куплена за 1,56 млн грн, що на думку ріелторів, на 20-22% дешевше від ринкових цін. За 1,68 млн грн (близько $60 тис.) пішов таунхаус площею 284 кв. м в елітному селищі Козин під Києвом (замість близько $300 тис. на ринку)! Автомобілі Subaru Legacy 2004 р. куплений за 104 тис. грн., а Mazda 3 2007 р. за 145 тис.

Купівля автомобілів з пробігом більш вигідна, ніж нерухомість: вони справні і продаються за 30-50% ринкової вартості. Це, наприклад, KIA Ceed 2008 р. — за 124 тис. грн, Range Rover Sport 2008 р. через 479,6 тис. грн. Найяскравішим лотом серед автомобілів став Maserati Quattroporte 2006 року за півціни — 355,8 тис. грн.



ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here