За холостий прогрів мотора будуть штрафувати на 5 тисяч євро

3
3645
тест зимних шин

Саме стільки доведеться заплатити автомобілістам Австрії за роботу мотора вхолосту на паркінгу і за інші гріхи, які в Україні порушеннями не рахуються зовсім.

Австрійський автомобільний клуб OAMTC нагадав місцевим автомобілістам про те, що за очистку автомобіля від снігу на парковці при працюючому двигуні їм загрожує штраф в 5 000 євро. Інформацію про це оприлюднила газета Kronen Zeitung. Суворе покарання пояснюється заподіянням незручностей оточуючим сильним шумом і неприємним запахом, а також додатковим навантаженням на навколишнє середовище. Прогрів мотора і тим більше очищення автомобіля від снігу при працюючому моторі згідно з параграфом 102 урядового розпорядження – серйозне хуліганство, яке не тільки безглузде, але і карається.

Європейські фахівці нагадали водіям, що сучасні двигуни не потребують прогріванні. Робота вхолосту не тільки не продовжує життя цього агрегату, але і не дозволяє йому швидко вийти на робочу температуру – тривалий прогрів мотора прискорює його зношення. Набагато краще відразу починати рух, ніж гріти автомобіль на паркінгу. Що стосується конденсату на склі з боку салону, він легко видаляється звичайною ганчіркою. Аналогічні за суворістю санкції застосовуються і до тих, хто не спромігся видалити сніг з фар, ліхтарів і номерних знаків.

В Україні, на жаль, про проблеми екології і тим більше про шум і запах ніхто не дбає. Вітчизняні автомобілісти продовжують даремно палити паливо і витрачають десятки хвилин на безглуздий прогрів мотора перед поїздкою. При цьому вони переконані, що тим самим продовжують життєвий цикл своєму двигуну. Ніяких штрафних санкцій в нашій країні за працюючий на парковці двигун не передбачено.3 КОММЕНТАРИИ

  1. Фейк. А якщо не фейк, то дурня. Від сучасних двигунів немає шуму.

  2. Ну це про дизеля Фольцвагеновські там описано а Австрія ісШвейцарія то курортні країни .В курортній Греції взагалі в приватному секторі дизеля забороненні бо шкідливі …..Мені це все нагадує мудре Радянське керівництво яке теж забороняло в приватному секторі дізеля …..Як і шкідливу євро пластикову тару .Скільки зарази до нас та демократія принесла ,навіть венеричної якої наші лікарі в СРСР не бачили ……

  3. Бред. вы когда-то слышали о том что у разных металлов различные тепловые расширения? Исходя из этого введено понятие рабочая температура двигателя . Двигатель за даже за минуту на морозе никак не может выйти на нее. законы политиков не могут отменить законы физики!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here