Європа звинуватила українських водіїв у створенні проблем

0
2478
авто из Европы

Відповідальність за довгі черги на кордоні польські прикордонники покладають на українську сторону.

Головною причиною черг вони називають автомобілі українських власників на польській реєстрації, які кожні п’ять днів мають перетнути кордон.

Про це йдеться у відповіді Прикордонної служби Польщі у відповідь на інформаційний запит Укрінформу.

Цитата:
“На кордоні з Україною функціонує вісім наземних пунктів, але прикордонний рух не розкладається рівномірно на всі пункти з огляду на фатальну дорожню інфраструктуру з українського боку. Значна інтенсивність прикордонного руху, а відтак й утворення черг генерується громадянами України, які мають автомобілі, що зареєстровані за межами України”, — інформують польській прикордонники і додають, що Митний кодекс України накладає на них обов’язок виїжджати за межі України автомобілем раз на п’ять днів.

Зазначається, що за даними міністерства цифрових технологій РП станом на 30 листопада 2016 року у Польщі було зареєстровано понад 60 тис. автомобілів, співвласниками яких були громадяни України.

Цитата:
Лише ці автомобілі можуть генерувати близько 4,5 млн перетинів кордону, тобто більше половини всього руху легкових автомобілів на кордоні з Україною”,- наголошують у Прикордонній службі Польщі.

autothemeОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here