«Євробляхери» потрапили в нову халепу

2
2419
еврономера

В Україні все частіше стали викрадати автомобілі на європейських номерах. Утворилися навіть спеціальні групи викрадачів, орієнтовані саме на угон таких автомобілів. Хто такий «потерпілий» в українському кримінально-процесуальному кодексі прописано чітко і ясно – тільки особа, яка є справжнім власником, пише Політека.

Викрадачам «євроблях» за фактом нічого не загрожує

Активізація викрадачів машин на єврономерах стала наслідком ще й того, що таким людям практично нічого не загрожує. Справа в тому, що викрадач, який викрадає машину на українській реєстрації, ризикує не встигнути продати крадений автомобіль, тому що власник досить оперативно подасть заяву в поліцію, яка, в свою чергу, оголосить план перехоплення, що обіцяє великими проблемами для автовикрадача.

З авто з Європи справи йдуть трохи інакше, і викрадач може отримати проблеми, якщо пожене машину іноземця, який з тих чи інших причин приїхав в Україну. Перебуваючи законно на території нашої держави на своєму автомобілі, іноземець також має повне право подати заяву на угон транспортного засобу, за фактом чого, дії поліції не будуть нічим відрізнятися від дій з нагоди викрадення автомобіля на українській реєстрації.

Чого слід очікувати далі?

Чекати якихось змін не варто до того моменту, поки не буде законодавчо врегульовано питання з авто на єврономерах, тоді як ситуація з крадіжками таких авто буде тільки посилюватися. І найсумніше, що ті іноземці, які будуть приїжджати на своїх авто в Україну, можуть стати жертвами зловмисників, адже їх авто можуть бути з легкістю сплутані з «євробляхами».2 КОММЕНТАРИИ

  1. Хто автор такої нерозумної статті? Українці мають найвищу мораль, де крадіжка — це неприпустимо жодному українцеві, жодному сумлінню, а виявлення подібного явища — є прямий обов’язок полліції, з ким би таке не трапилося(чи то з тубільцем чи то з іноземцем). Українець перестане себе поважати і зробить швидше собі сеппуку, чим вкраде що-небудь, тим більше авто.
    Бажано, щоб такі статті-кісточки не публікувалися в таких поважних сайтах, бо підриває репутацію Ставте авторство. Майте, панове, якийсь гонор. Досить бути ганчір’ям в чиїхось руках. Побійтеся Бога. Не ведіться на провокацію і не женіться за наживою, бо дуже тяжка розплата після цього.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here