«Євро-6»: що чекає на українських водіїв?

0
162
автомобили б/у

Український парламент ухвалила в цілому законопроект №5624 про поетапне впровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів.

«За» виступили 243 народних депутати.

Цитата:
«Проектом пропонується перенести термін введення стандарту екологічної безпеки «Євро-6″ з 1 січня 2018 року на 1 січня 2020 року. Ухвалення цього законопроекту також дозволить нашим громадянам придбати дешевші автомобілі 2010 року зі сплатою зниженого акцизного податку протягом 2018 року», — розповіла голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Згідно з пояснювальною запискою, чинний закон «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» щодо колісних транспортних засобів передбачає поетапне впровадження європейських екологічних стандартів.

«Україна запровадила «Євро-3» у 2013 році, «Євро-4» — в 2014, а екологічний стандарт «Євро-5» почав діяти з 1 січня 2016 року. Крім того, законом передбачено введення екологічного стандарту «Євро-6» з 1 січня 2018 року. Введення екологічного стандарту «Євро-6″ фактично унеможливить ввезення вживаних транспортних засобів і збільшить вартість виробництва та імпорту нових. Враховуючи низький рівень продажів, автомобілебудівні підприємства будуть не в змозі перейти до освоєння випуску нових моделей автомобілів», — йдеться в пояснювальній записці.

autothemeОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here