Які шанси потрапити в ДТП використовуючи смартфон за кермом

0
11

У 88% поїздок водії користуються телефонами, з’ясували експерти компанії Zendrive, розробника однойменної програми для оцінки поведінки водія на дорозі.

Дослідники проаналізували 3 млн водіїв за три місяці. За цей час учасники експерименту зробили близько 570 млн поїздок, в яких подолали близько 9 млн км. У 88% поїздок водії так чи інакше користувалися смартфонами, час розмов склав близько 3,5 хвилин на кожні 60 хвилин поїздки.

Варто водієві замешкатися всього на дві секунди і небезпека нещасних випадків зростає в 20 разів, попереджають автори дослідження. Отримана статистика про облік зростання кількості смертей в ДТП на 14% в 2014-2016 роках, як вони відзначають, лякає.

«Ці дані змушують мене відчувати менш безпечно на дорозі», — розповів Axios глава Zendrive Джонатан Матус. «Ми всі бачили на дорозі, як інші водії користуються телефоном. Багато з нас визнають, що і самі відволікаються на телефон кілька разів на день. Але до сьогоднішнього дня ми не уявляли, наскільки велика ця проблема», — зазначив він.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here