Як збирають нові унікальні вантажівки КрАЗ

3
1642

ПАТ «АвтоКрАЗ» сьогодні випускає широкий модельний ряд вантажівок різного тоннажу і комплектації. Днями в мережі з’явилися унікальні фотографії складального конвеєра, на якому знаходяться новітні моделі підприємства.

Як видно з фото це середньотонажні шасі КрАЗ-5401Н2, яке зокрема використовується для надкомпактного самоскида КрАЗ-5401Н2. Останній має довжину всього 6,33 м, радіус розвороту не перевищує 7,5 м. При цьому автомобіль може перевозити до 10 тонн вантажу.

На автомобіль КрАЗ-5401Н2 встановлюється кабіна китайського виробництва, виконана за технологією MAN. Під кабіною може монтуватися турбодизель потужністю 330 к.с. – марок Deutz або Weichai (на фото), який забарвлюється в характерний синій колір.3 КОММЕНТАРИИ

  1. И в чем же они уникальные? В том что у них китайская кабина и китайский или немецкий двигатель? Болваны пишут…

  2. Да …..! Страна ракеты в космос запускает а кабины с китая.

  3. В заголовку правильно розтавлені акценти — автомобілебудівне підприємство не випускає, а збирає! А унікальність мабуть в тому, що німецькі, китайські, і напевне російські виробники комплектуючих, що випускають їх для автомобілебудівного підприємства КрАЗ, навіть не здогадуються що теж беруть участь у новітніх моделей! ;-)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here