Як заощадити, купуючи новий автомобіль

0
193
Geely автосалон

Купівля нового автомобіля — справа витратна, крім самої машини маса грошей іде на оформлення документів та інші дрібниці. Заощадити хочуть все, але і продавці автосалонів не працюватимуть собі в збиток. Але все-таки є кілька моментів, які допоможуть вам придбати автомобіль на максимально вигідних для себе умовах.

Очевидно що, автосалони, не стануть працювати в мінус і робити розпродаж зі знижками в 80%, але розраховувати на істотне зниження цін все ж можна. По-перше, українські дилери звикли працювати на надприбутки, чого їхні західні колеги собі не можуть дозволити. Тому у більшості продавців ціни виставлені з великим запасом, є куди знижувати.

По-друге, загальне падіння ринку пов’язане з економічною кризою, стимулює не тільки дилерів але і виробників формувати вигідні пропозицію. Як показує статистика останніх місяців, на плаву залишилися тільки ті компанії, які підтримували орієнтовану на клієнта маркетингову стратегію.

Якщо відволіктися від актуальної економічної ситуації в країні, можна виділити ще ряд «зачіпок», які працюють завжди і всюди і допоможуть вам отримати хорошу знижку.

Найбільшу знижку салони готові запропонувати тим, хто зацікавився малозатребуваними моделями, пропозиція яких перевищує попит. Головне завдання салону — позбудеться від такого баласту. При цьому не варто побоюватися, що такі машини відрізняються тими чи дефектами. Якщо ви прийшли до офіційного дилера — якість вам гарантовано.

Вдалий час для покупки — перед оновленням модельного ряду і в кінці звітного періоду. Як тільки в салоні з’являться нові автомобілі, старі відійдуть на другий план, і автосалон знову буде прагнути до того, щоб максимально швидко їх продати. Що стосується закриття квартальної звітності, то для салону важливо закінчити квартал з хорошими показниками. Тому найвдаліший час для покупки — кінець місяця або кварталу і, звичайно ж, передноворічні тижні.

Намагаючись отримати знижку дуже важливо правильно вибудувати лінію спілкування з продавцем:  1. Не заводьте розмову про знижку в телефонному режимі. Продавець піде на поступку тільки коли переконатися в серйозності ваших намірів,.
  2. Надайте продавцеві підстави для надання знижки. Таким підстава може побут то, що ви купували в цьому салоні попередній автомобіль або приїжджали сюди на техогляд. Хороший дисконт вам запропонують, якщо ви купите відразу два автомобіля або запропонуйте 100% передоплату.

Звичайно, домогтися бажаного зниження ціни домогтися можна не завжди. Але якщо фінансовий ресурс строго обмежений певною сумою, ціну можна знизити за рахунок спрощення комплектації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here