Як власникам автомобілів правильно розрахувати транспортний податок

0
789
Как выбрать подержанное авто

Харківська податкова оприлюднила формулу, по якій власники автомобілів зможуть розрахувати середньоринкову вартість для сплати транспортного податку, пише kharkov.dozor.ua

Середньоринкова вартість автомобіля розраховується за алгоритмом відповідності цін ідентичних автомобілів за формулою:
З ср = Ц н х (Г / 100) х (1 ± (Г к / 100), де
– Ц н – ціна нового транспортного засобу в Україні (з урахуванням марки, моделі, типу двигуна, об’єму двигуна, типу коробки перемикання передач)
– Г – коефіцієнт коригування ринкової ціни транспортних засобів залежно від терміну експлуатації;
– Г к – коефіцієнт коригування ринкової ціни транспортних засобів залежно від пробігу.

Джерелом інформації для визначення ціни нового автомобіля офіційні прайс-листи виробників (дилерів).

Інформація про ціну нового автомобіля подається до 10 січня базового податкового (звітного) періоду (року) держпідприємством «Держзовнішінформ» в Мінекономрозвитку.

Ціна нового автомобіля в Україні визначається на рівні ціни країн-виробників (експортерів), без урахування податку на додану вартість в таких країнах, збільшеної на суму податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що сплачуються при митному оформленні автотранспорту.

Коефіцієнт коригування ринкової ціни автомобілів в залежності від терміну експлуатації визначається як середнє значення співвідношення ціни автомобілів, що були у вжитку, в ціну відповідних нових автомобілів. А коефіцієнт коригування ринкової ціни автомобілів в залежності від пробігу визначається з урахуванням фактичного і нормативного середньорічного пробігу автомобілів.

Джерело mmrОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here