Як розбивається найулюбленіший уживаний автомобіль українців

1
2616

З початку року українці купили287 тис. автомобілів з пробігом. Найпопулярніший уживаний автомобіль — Daewoo Lanos. За сім місяців продали більше 6,1 тис. авто.

Передньопривідний Daewoo Lanos південнокорейська компанія випускала з 1997-го у кузові 4-дверний седан, 3- і 5-дверний хетчбек. Над дизайном моделі працювали фахівці італійської студії Джорджетта Джуджаро. Вони розробили зовнішній вигляд перших автомобілів Volkswagen, Ferarri, BMW і Lexus.

Через 5 років авто почали випускати в Україні на ЗАЗі. Протягом 2006-2011 Lanos був найпродаванішим у класі. Коштував від 177 тис. грн. Популярність автомобіля протягом 20 років — велика заслуга італійський спеціалістів, кажуть експерти.

Виробництво Daewoo Lanos припинили торік у грудні. Причина — економічна ситуація в країні й зниження попиту на машини. Вплинуло й ввезення автомобілів на «євробляхах».

Gazeta.ua підготувала добірку краш-тестів Daewoo Lanos.Запорізький автомобілебудівний завод припинив виробництво моделі «Ланос». Причина — економічна ситуація в країні й зниження попиту на машини. Вплинуло й ввезення автомобілей на «євробляхах», зазначають у компанії «Укравто», до складу якої входить ЗАЗ.

avtovod

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Зато евробляшины-нищеброды голожопые катаются и ни копейки налогов не заплатили.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here