Як продати автомобіль через інтернет?

0
638

Багато власників автомобіля рано чи пізно вирішують його продати. І якщо ви не займаєтеся цим професійно, то навряд чи будете знати деякі тонкощі, які допоможуть продати машину швидко і вигідно. Сьогодні продаж авто можлива не тільки через автосалони або з рук, але і через інтернет. Особливо зручно це для старих автомобілів, але тут потрібно зуміти правильно скласти оголошення. Як це зробити і на що звертати увагу?

Для початку розглянемо, як правильно скласти сам текст оголошення, яку інформацію включити в нього обов’язково, а що краще не згадувати. Це повинна бути, звичайно ж, найважливіша інформація про вашу машину — марка і модель, рік випуску і об’єм двигуна, тип кузова і вид споживаного палива, колір кузова і тип коробки передач, стан і пробіг. Цим можна обмежитися, адже наступні подробиці потенційний покупець буде розглядати, лише «клюнув» на фото, ціну та загальний опис.

Але можна також згадати про комплектації і додаткове обладнання, опціях, які ви встановили самостійно, про те, що ви пропонуєте покупцеві в комплекті з машиною. Наприклад, на позитивне рішення про покупку або хоча б на бажання зв’язатися з вами особисто і подивитися авто, можуть вплинути фрази типу «в подарунок віддам комплект відмінною зимової гуми» або «відеореєстратор в подарунок» і т. п. Обов’язково вкажіть ваші контакти — чим їх буде більше, тим краще.

Звичайно ж, оголошення повинні бути з фото. А тому ретельно підготуйте свою машину, усуньте несправності, поломки і дефекти кузова, гарненько її вимийте. З салону і багажника варто прибрати всі особисті речі та аксесуари. Робіть фото в чистому і охайному місці, наприклад, на парковці. Кращими вважаються кадри від переднього лівого кута, від заднього правого, фото спереду і ззаду, фото салону, багажника і підкапотного простору, панелі приладів.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here