Як перетворити старий мотлох в авто для дріфту

Як перетворити старий мотлох в авто для дріфту

0 1035

Винахідливий любитель дріфту перетворив старий Ford Anglia в справжній hot road, пристосований для дріфту, встановивши в машину турбований двигун Saab.

В даний час не існує певних правил для споруди «hot road’ів» і даний екземпляр з назвою Urchfab того на доказ. Рух «hot road» виник в кінці 1930-х років, в Каліфорнії, і незважаючи на всі труднощі, йому вдавалося виживати протягом багатьох років, збираючи величезні групи послідовників, так як побудувати такий автомобіль можна прямо на вулиці.

Як повідомив власник хот роду Urchfab, автомобіль був побудований як кажуть, з нуля. Каркас автомобіля зварений з труб, до нього був прикріплений кузов від Ford Anglia, а також встановлено сучасну підвіску. Турбований мотор Saab дозволяє досить легкому автомобілю провертати колеса з димком. Механічна трансмісія і карданний вал також запозичені у Saab. Одного разу власник потрапив в аварію на гоночному треку і досить сильно пошкодив свій хот рід, але так як в цей проект було вкладено багато зусиль, він завершив ремонт і знову «валить боком» на спеціальному треку.

Нет комментариев

Пожалуйста, оставьте свой комментарий

*

загрузка...