Як буде відбуватися легалізація авто на єврономерах в Україні

5
3627

Буде створено спеціальний реєстр авто.

Вчора з’явилася радісна новина для всіх українських власників авто на єврономерах, що їхні машини можуть бути легалізовані в Україні. Але, як завжди в таких випадках, не обійшлося без певного підступу.

Гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко пояснив, що процедура реєстрації авто на іноземних номерах в Україні досить непроста.

По-перше, іноземець-нерезидент, який ввіз нерозмитнене авто в Україні повинен пройти міграційні процедури, а український власник машини буде змушений подати заяву про реєстрацію авто іноземця за своїм місцем проживання. Звичайно ж, авто на єврономері доведеться застрахувати.

Буде створено спеціальний реєстр авто на іноземній реєстрації. Щоб внести туди машину, українським власникам потрібно буде знайти іноземного власника і змусити його пройти цю процедуру.

Інакше автомобіль буде вважатися незареєстрованим, а значить поліція зможе зупиняти його і виписувати штраф за СТ. 121 КпАП – за керування незареєстрованим транспортним засобом. А це 170-255 гривень.

mmr5 КОММЕНТАРИИ

  1. а що таке пройти міграційні процедури у відомстві з Авакова …це повна «жопа»…абсолютно нікчемний закон…Аваков з сином брудні нікчемні злодії — хочуть витягнути з українців ще грошей..чисті покидьки..такого лайна як вони та вальцман -нема в жодної країні Європи-тому там і авта дешеві і зарплати нормальні

  2. А после регистрации придется заплатить огроооомный штраф

  3. Я маленькая девочка, я в школу не хожу ,я ленина не видела но я его люблю…

  4. девочка Володя -ты некрофилка??? спеши …пока он в мавзолее …а то прийдётся на кладбище копаться…????

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here