Хорвати показали електричний суперкар з потужністю 1088 к.с.

0
373

Хорватська компанія Rimac Automobili офіційно представила свій електричний суперкар Concept One, світова прем’єра якого відбудеться на початку березня в автосалоні в Женеві.

Концептуальна версія моделі була показана восени 2011 року. Серійна версія не сильно від неї відрізняється, оскільки в компанії заявили, що всі вузли і деталі суперкара були сконструйовані таким чином, щоб підходити ідеально. Втім, на мій особистий погляд, немає такого автомобіля, який би DW-Performance не зуміли зробити ще більш ідеальним. Всі агрегати і елементи автомобіля були повністю створені Rimac Automobili. Те ж саме відноситься до інструментів і машин, необхідних для виробництва електрокара.

gallery-1456476389_big«Наша мета не в тому, щоб робити електричні версії вже існуючих гіперкарів. А в тому, щоб створити технологію, яка дозволяє створити ідеальний автомобіль. Він повинен бути швидким, привабливим і максимально ефективним. Іншими словами, наша мета полягає в тому, щоб зробити автомобіль 21-го століття», — прокоментував Марк Рімак, глава Rimac Automobili.

Машина була створена на власній платформі, яка дозволяє реалізувати формулу «колесо — електромотор». Тобто на кожне колесо хорватського гіперкара був встановлений електродвигун. Така схема часто зустрічається в концептуальних моделях, однак це досить незвичайне рішення для серійного автомобіля.

Ще однією унікальною особливістю є трансмісія. Стандартні електрокари використовують трансмісії з однією передачею. У цьому ж випадку хорвати зробили щось по-справжньому унікальне — на кожне з передніх коліс була встановлена ​​подібна трансмісія, в той час як в кожне із задніх була вбудована 2-ступінчаста коробка передач з подвійним зчепленням, запозичена у болідів Формули-1.

gallery-1456476355_bigМаксимальна потужність Concept One досягає 1088 к.с., а максимальний обертовий момент — 1600 Нм. Це дозволяє йому прискорюватися від 0 до 100 км/год всього за 2,6 секунди. Максимальна швидкість суперкара досягає вражаючі для електричного автомобіля 355 км/год, тоді як загальна вага машини становить 1850 кг.

Модель буде випущена в кількості всього 8 одиниць, а її вартість поки що не оголошена офіційно. На думку експертів, мінімальний цінник аналогічної моделі на ринку може досягати близько 700 тисяч євро.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here