Водіїв попередили про небезпеку на трасі Київ-Одеса

0
76

Понад 100 злочинів із крадіжками та пограбуваннями пасажирів та водіїв автомобілів відбулися на трасі Київ-Одеса з початку року.

За повідомленнями постраждалих, злочинці вибивають скло в автомобілі, навіть коли всередині є люди. Головна мета зловмисників – це сумки із речами, які вони хапають з салону і тікають з місця злочину на іншій автівці, пише “Радіо Свобода”.

Схема по таких випадках майже однакова: зловмисники ріжуть шини автомобілів, розбивають вікна і витягають речі з салону. Стається це переважно вночі. Причому, навіть наявність людей всередині машини не зупиняє злочинців, бо, як правило, вони обирають жертвами тих, хто зупинився перепочити і заснув.

Про подібну ситуацію розповідає водій на ім’я Андрій.

Їхали вночі, в машині було 4 людини. Відчули, що треба перепочити, аби не заснути за кермом. Зупинилися на заправці в Уманському районі. Близько 02:45 ночі на їхній автомобіль скоїли напад.

“Варто нам було заснути – розбійний напад. Я був за сидінням пасажира (на задньому ряду), моя мама перебувала на пасажирському передньому. Ми обидва і прийняли удар на себе. За секунду до того, я відкрив очі і побачив у вікні величезні наркоманські очі. Спросоння важко зрозуміти, що відбувається, тим більше з дороги. Рівно за секунду дві людини ліктями вибивають скло і “пірнають” за сумками”, – розповідає він.

При цьому зловмисники не ховали облич, а були в капюшонах. Він намагався вихопити речі, але лише сам постраждав через порізи від скла. Грабіжники швидко втекли на своїй автівці. Постраждалі викликали поліцію, але зазначають, що на результати від цього не сподіваються.“Після прибуття поліції, ми з’ясували, що там це звичайна справа, а злочинців ніяк не можуть спіймати. І буквально за 10 хвилин в 15 кілометрах від нас так само пограбували ще одну машину”, – каже водій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here