Власникам авто з іноземною реєстрацією зробили поблажку

0
344
б/у иномарки

За інформацією митної та прикордонної служб, на ділянці українсько-польського кордону меншають черги. Попри суттєве зменшення черг, водіїв авто з іноземною реєстрацією не штрафуватимуть за перевищення терміну перебування транспортного засобу на території України.

Автівки з іноземною реєстрацією не штрафуватимуть до до 1 липня. Проте, це стосується лише того транспорту, який не перевищив ліміт перебування у межах однієї доби, пише tvoemisto.tv.

Пов’язане таке рішення із неритмічною роботою польських митників на українсько-польському кордоні у зв’язку чим утворилися черги автомобілів. Накопичення транспортних заходів виникло через так званий «італійський страйк», коли митні процедури здійснювались максимально прискіпливо і в максимально допустимих часових межах.

Зазначимо, 16 червня, на кордоні з Польщею утворилась черга із 1 630 автомобілів. В. о. начальника Львівської митниці Володимир Шокало зазначив: «Ситуація склалася через те, що на рівні міністерства фінансів Польщі вирішується питання про ліквідацію митниць і приєднання їх до податкових інспекцій. Польські митники таким чином борються за свої права. Проте, вже 19 червня, ситуацію на кордоні стабілізували. На кордоні черги були відсутніОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here