Відродження Москвича: яким він має бути під егідою Volkswagen

1
4766

Збанкрутілий Москвич може бути відроджений зусиллями концерну Volkswagen, пише autocentre.ua.

Концерн Volkswagen Group може відродити марку “Москвич”. Адже кілька років тому Фольксваген викупив права на торговельну марку “Moskvich”. Нагадаємо, що останні автомобілі Москвич-2141 зійшли з конвеєра у 2001 році, а у 2010 році АТ «Москвич» було оголошено банкрутом і ліквідовано.

Річ у тому, що маркетологи Volkswagen розглядають можливість створення бюджетної моделі для ринків СНД і Східної Європи, а тому підшукали бренд, який довгий час був на слуху. Виробництво можуть налагодити на підприємстві Volkswagen у Калузі, адже заводські цехи Москвича вже використовують за іншим призначенням.

Яким же може бути новий Москвич? Існує думка, що в разі відродження марки першої її моделлю стане недорогий передньопривідний седан. Представлено рендери, що підказують, який вигляд може мати сучасний Москвич.

Доля Москвича вирішиться до 2021 року – саме тоді закінчується термін дії прав Volkswagen Group на російську марку. Остаточне рішення керівництво концерну Фольксваген ще не ухвалило.

А як ви думаєте, відродять все ж німці “Москвич” чи радянська марка назавжди пішла в небуття?1 КОММЕНТАРИЙ

  1. В Калузі в Росії Фольсваген давно начав виробництво Поло .І досить хороша ,модифікуванна москалями Поло із морозоустойчивим мотором,якийкраще німецкого получився.Всі дурні хохли ,які їздять в Україні на Поло -седан наївно думають що він німецкий ,хотя він давно російський і там від німецкоготільки значоклишився.Ха,ха…….Але в Україну ,як безперспективну і з ніщим народом Фольсваген лізти не хоче ,щоб відродити Запорожця ,все це говорить що Росії більше довіряють ніж Щеневмерлій.Так що тішимся ,як молдавани безвізом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here