В Украине начались облавы на автомобили с иностранной регистрацией

6
1973
автомобили б/у

Национальная полиция совместно с Таможенной службой начали совместные рейды по выявлению и конфискации незаконно ввезенных в Украину автомобилей. На сегодня известны случаи таких рейдов в Тернопольской и Полтавской областях.

Правоохранители ищут нарушителей, которые нарушили сроки пребывания та территории страны.

Например, если автомобиль находится незаконно на территории Украины свыше месяца, владелец штрафуется на 8 000 гривен. Если же автомобиль на территорию Украины ввозил нерезидент, а ездит гражданин страны, такое транспортное средство может быть изъято.

avtoblog6 КОММЕНТАРИИ

 1. Правильно, я минулого року заплатив за розмитнення автомобіля і внесок в пенсійний фонд приблизно 110 000 гривень.
  За автомобіль для дружини 25 000- авто Опель Корса
  Не розумію чому інші мають їздити на автомобілі і не платити нічого, чим я гірший за цих хитрож…пих, які ще мають наглість перекривати дороги, не маєте грошей на дорогий автомобіль- купіть і розмитніть дешевий- мито 25 000 не таке і велике…
  Люди свідомо порушують закон,а потім ще щось вимагають, закон має бути один для всіх, вже навіть таксисти їздять на іноземних номерах- як таке може бути!!!

 2. Якщо держава має своїх громадян 26 років в сра..і, то чого ми маємо її цінувати? хто на яку машину має гроші на такій нехай їздить.

 3. не купуйте авто на українській регістрації ,не давайте наживатись олігархам ,завозьте чим побільше машин на євро номерах , тоді ми зможем щось поміняти в цій країні

 4. Народ-це закон. Закони для людей. А з/п в 3200 скільки потрібно збирати на Опель Корса? Давно потрібно міняти розтаможку на авто. І це потрібно розуміти!

 5. Якби ще ті гроші дійсно до пенсіонерів дійшли. Україна порушує зобовязання перед євросоюзом такими конфіскаціями, можна подавати в європейский суд. А зменшити ціну на розтаможку — їх жаба давить. Україна — лідер серед країн бувшого союзу по ціні розтаможки — різниця в десятки разів.. і це при тому, що порівняно і доходи в українців менші.

 6. Пока керують дебіли в державі нічого не зміниця в лучу сторону

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here