В Україну хлине потік дешевих Мерседесів

2
3092
Мерседес CLS

Служби США, які проводять розслідування у відношенні Daimler, виявили, що автомобілі цього концерну, в тому числі і машини Mercedes-Benz, незаконно оснащені програмним забезпеченням, яке допомагало приховувати справжній рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин, повідомляє газета Bild am Sonntag з посиланням на власні джерела.

Влітку 2017 року стало відомо, що в деяких країнах по відношенню до автомобілів концерну Daimler почалося розслідування, так як їх підозрюють в неприпустимому рівні викидів шкідливих речовин. Йдеться про більше 1 млн. автомобілів з дизельними двигунами OM 642 і OM 651, які продавалися в 2008-2016 роках.

Виявляється, Daimler на своїх автомобілях встановлював спеціальне програмне забезпечення, яке обманював офіційні тести. Німецька газета опублікувала документи і листи інженерів Daimler, в яких вони запитували про те, чи є законним таке програмне забезпечення.

Прес-секретар концерну Daimler відмовився коментувати зміст документів, що потрапили в руки німецьких журналістів. Він заявив, що концерн співпрацює з правоохоронними органами США. Німецький автомобільний гігант домовився про конфіденційність з Міністерством юстиції США.

Якщо Daimler, як і Volkswagen, дійсно фальсифікував рівень викидів шкідливих речовин автомобілів з дизельними двигунами, то йому загрожують багатомільйонні штрафи. Природно, концерну доведеться відкликати сотні тисяч своїх автомобілів. Багато з них з’являться на аукціонах з істотним дисконтом. А оскільки українці стали частіше користуватися американськими аукціонами при виборі і купівлі вживаного автомобіля, не виключено, що ці Мерседеси поїдуть в Україну.

mmr2 КОММЕНТАРИИ

  1. Ага, ждите! Кто ваще такую херню пишет? Размышления бухого школьника!!!

  2. Почему херня? Фольц гольф уже слили. Сейчас ауди сливает а3 в фарше за 23000у.е!!! Следующая а6.
    Так шо ждем меринов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here