В українських автокрадіїв з’явилася нова “мода” (Відео)

0
324
блок-фара

Зловмисники навчилися знімати фари без відключення сигналізації.

В Україні почастішали випадки крадіжок фар з дорогих автомобілів. Використовуючи конструктивні особливості кріплення фар на дорогих автомобілях, автозлодії знімають їх без відключення сигналізації, а потім продають через популярні сайти оголошень, передає segodnya.ua.

При цьому на деяких авто спритні злодії примудряються знімати фари за 10-15 секунд, а збиток від таких дій часом досягає $ 2000. Ця кримінальна “мода” прийшла до нас з Європи і Росії, де вже була хвиля подібних грабежів.

Як правило, автозлодії вибирають автомобілі Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne, Panamera, Audi Q7. Особливість кріплення фар на цих авто така, що їх можна демонтувати зовні, не відкриваючи капот. Цим і користуються злочинці. Вони знімають фари, а потім продають їх через сайти оголошень. “Улов” автокрадіїв з одного авто досягає 3000-5000 грн – саме за стільки продаються б/в фари, зняті з дорогих авто. А для потерпілого автовласника їх відновлення може вилитися в круглу суму – $ 1000-2000, залежно від моделі. Їздити ж без фар, зрозуміло, ніхто не буде. Постраждалі їх або купують в магазині, або у самих же злочинців.

Однак захиститися від крадіжки фар можна. В Європі та Росії дієвим виявився банальний і дідівський спосіб: фари прив’язують тросом до елементів кузова. Після цього злочинці вже не можуть демонтувати світлотехніку зовні. Схоже, що такий “тюнінг” слід пройти українським Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne, Panamera, Audi Q7, щоб убезпечити фари від грабіжників. Охолодити запал злодіїв може й гравірування на фарах, маркування із зазначенням ВІН-номера і будь-які інші розпізнавальні прикмети.Також їх можна нанести не тільки зовні, але і всередині, щоб потім ідентифікувати свої фари. У цьому випадку фари вже стають незаперечним доказом з злочину. Грабіжники бояться “мічених” деталей і не будуть з ними зв’язуватися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here