В Україні з’явилася нова схема із викрадання автомобільних номерів

1
1653
номерной знак

В Україні діє нова шахрайська схема із автомобільними номерами. Про це написала Вікторія Лаврук.

«Сьогодні зранку відкручували номерні знаки на автомобілях в районі Каскад (зокрема вул. Миколайчука)! Власне, у чоловіка сьогодні познімали автомобільні номери. Звернувшись в міліцію нам сказали, що сьогодні ми далеко не перші.

Схема проста: відкручують номери і ховають по підвіконниках в тому ж або сусідньому районі. На машині залишають свій номер телефону, просять поповнити рахунок на 400 грн (схема виведення грошей з моб. рахунку напевно налагоджена також), а поповнивши їхній рахунок, кажуть, де саме заховані номери.

Прохання до усіх мешканців, особливо перших поверхів! Прохання перевірити свої підвіконники і, якщо знайдете пару номерів, будь-яких і будь-чиїх, будь ласка, віднесіть на Бельведерську, 32 (міліція/поліція)!»— пише Вікторія Лаврук.

Номерні знаки на транспортному засобі завжди були і будуть легкою наживою для зловмисників.

Джерело drive-news1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Чтобы избавиться от такого вида мошенничества, достаочно задекларировать бесплатную выдачу дубликатов номеров в случае подачи заявления в полицию, и, какое-то время выдавать таки дубликаты. Хозяева будут обращаться за номерами не к мошенникам, а к полиции. Смысл краж будет утрачен.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here