В Україні запрацює “цілком новий” автозавод

3
5251

Восени у Вінниці має запрацювати українсько-американське підприємство «Електричні системи», на якому будуть випускати автомобільні шнури, кабелі та схемні джгути до європейських автомобілів.

На підприємстві «Електричні системи» вже до кінця вересня почнуть встановлювати обладнання. Державне підприємство “Електричні системи” працює у співпраці з американською корпорацією Delphi PLC – міжнародною компанією з виробництва автокомплектуючих.

«Електричні системи» – це нове підприємство, яке вироблятиме електрокабельні джгути для автомобілів європейських заводів. До кінця року повинні працевлаштувати 750 осіб, ввести в експлуатацію будівлю і почати виробництво. Взагалі на підприємстві буде 2500 робочих місць.

Підприємство інвестує близько 80 млн. гривень в реконструкцію будівлі на території ДП «45 Експериментальний механічний завод» і планує там проводити не менше 300 000 одиниць готової продукції.

Зараз близько 200 осіб проходять стажування в Івано-Франківську на базі держпідприємства «Карпати».

mmr3 КОММЕНТАРИИ

  1. как громко СКАЗАНо —АВТОЗАВОД, будут кабель накручивать-СМЕХОТА

  2. Эту продукцию выпускало объединение «Карпаты» в Ивано-Франковске, при чем по личной инициативе его директора. Теперь Винница, родина поршенко и гройсмана. В связи с этим есть подозрение, что у «Карпат» забирают работу…
    Так это или нет, хотелось бы узнать.

  3. Чуть больше трех миллионов долларов! И этим хвастаются. Позор.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here