В Україні вироблятимуть електрокари «Запорожець»

2
4627

Уряд запускає програму комплексної підтримки електрифікації ринку автомобілів зі створенням вітчизняного виробництва електрокарів, пише autonews.com.ua.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в своєму Фейсбуці, анонсуючи засідання комітету митної та податкової політики Верховної Ради, де буде розглянуто законопроект 5494 про скасування ПДВ при розмитненні електрокарів до 2021 року.

«Завтра реєструємо наш законопроект про комплексний підхід до розвитку сегмента електромобілів в Україні: здешевлення вартості (до 35%), розвиток зарядних станцій, створення власного виробництва», – написав міністр.

Це дозволить на третину знизити вартість електромобілів на внутрішньому ринку і мати великий вплив на поліпшення екологічної ситуації.

Нагадаємо, зараз в Україні можна придбати електроавтомобіль за ціною від 300 тис. гривень (близько 10 тис. євро)2 КОММЕНТАРИИ

  1. Потрібен дешевий максимально доступний народний електромобіль .Як в свій час Фольксваген «Жук» Держава повинна забрати всі «накрутки» та забезпечити дешеве кредитування як вироб ників так і покупців Це був би революційний крок в українському електромобілебудуванню. Суттєво знизилась би витрата дорогих нафтопродуктів та спростився сервіс. З»являться нові робочі місця ,стануть помітні зрушення в економіці. Та чи зможуть народні депутати проголосувати необхідні закони для народу який їх обрав.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here