В Україні випустили новий автомобіль, який замінив російські аналоги

0
23

Автомобільна Корпорація Богдан впродовж двох років займається розробкою повнопривідних середньотоннажних автомобілів.

Такі транспортні засоби готують для потреб Збройних Сил України, — пише AutoMotoClub.info.

Одним з напрямів була модернізація автомобілів ГАЗ 66. Від ГАЗ 66 залишилася ходова частина, двигун та КПП — Hyundai HD. Одне з модифікованих шасі використовується в якості базового для виготовлення багатоцільового бронеавтомобіля ОВОД.

Другий і більш перспективний напрямок — створення власної моделі на базі агрегатів Hyundai HD72. Двигун — 3,9-літровий турбодизель D4DB відповідає екологічним стандартам Євро 2. Його потужність 130 к. с., а максимальний крутний момент 380 Нм при 1800 об/хв. В новому автомобілі для української армії — мінімальна кількість електронних пристроїв, паливна система з механічним рядним насосом високого тиску.

Конструкція повного приводу була розроблена спільно з компанією BS (Південна Корея). У механізмі включення повного приводу передбачено захист від некоректного перемикання режимів роботи (привід на задню вісь, повний привід, повний привід і знижуюча передача), що в свою чергу підвищує надійність автомобіля. Блокувань диференціалів на даній моделі немає.

Нова модель автомобіля протягом двох років тестувалася в складних дорожніх умовах у Кореї та Індонезії та Ірану. По успішному завершенню тестів на ДП АСЗ №2 були виготовлені тестові зразки автомобіля.На новому автомобілі використовується двигун, КПП та задній міст Hyundai HD 72. Вибір базового шасі продиктований тим, що конструкція автомобіля Hyundai HD добре підходить для експлуатації в складних дорожніх умовах, не потребує складного технічного обслуговування, і досить надійне. Показники витрат палива — одні з найкращих у своєму сегменті.

Перші зразки цих автомобілів Hyundai HD успішно експлуатуються з 2006 року. Станом на сьогоднішній день близько 100 автомобілів Hyundai HD без претензій служать у Збройних Силах України.

Деталі кабіни повнопривідного автомобіля — виробництва JAC. Вантажна платформа — власної конструкції. На підприємстві розроблені різні модифікації автомобілів 4х4

Автомобіль долає підйоми до 40 град., брід без підготовки не менше 0.5 м. При цьому максимальна швидкість — до 110 км/год.

Це перша модифікація повнопривідного автомобіля. Наступна модифікація — з одинарними задніми колесами і збільшеним кліренсом: на представленій моделі дорожній просвіт — 240 мм. Повна маса автомобіля — 7,2 т. Вантажопідйомність шасі — 4,5 т. В розробці знаходиться модель повнопривідного автомобіля з збільшеною вантажопідйомністю до 8 т.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here