В Україні відновить роботу «найзагадковіший автозавод»

0
17

Херсонський автоскладальний завод «Віпос» повинен знову почати випуск машин.

Титулом «найзагадковіше підприємство в українському автопромі» херсонський автоскладальний завод «Віпос» нагородило інтернет-виданняAUTO-Consulting, відзначаючи, що за всю історію компанія не реалізувала жодного серйозного проекту.

До 2009 року «Віпос» проводив великовузлове складання Audi, яких було зроблено всього 190 штук, після чого починалося виробництво китайських легковиків Soueast під власним брендом Ostcar.

До слова, автомобілі Ostcar на ринку не з’явилися, зате були спроби налагодити складання інших китайських моделей. Зокрема, компанія думала над локалізацією таких «китайців», як Fuqi, BAW і Brilliance.

Фактично, з 2009 року підприємство простоювало, а в 2014-му приміщення заводу було серйозно пошкоджено вогнем. І ось, мер Херсона Володимир Миколаєнко і власник підприємства Віктор Постельников заявили, що «Віпос» буде відроджено.

За словами Миколаєнко, на автоскладальному заводі буде створено 200 робочих місць. Однак коли компанія відновить роботу і які автомобілі буде випускати, ні чиновник, ні бізнесмен не уточнили.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here