В Україні суттєво знизять швидкісний ліміт

9
3236
зона 30

Цілком можливо, що в спальних районах українських мегаполісів може зміниться режим руху – там пропонують знизити швидкість до 30 км/год. Першим населеним пунктом України, де випробують нововведення стане Київ.

Як пояснюють автори цієї ініціативи, якщо знизити швидкість до 30 км/год в спальних районах великих українських міст, то це в цілому дозволить відчутно підвищити безпеку пішоходів. Адже в таких частинах мегаполісів проживає більшість його жителів і там сконцентрована найбільша кількість навчальних закладів, дитячих і спортивних майданчиків. Відповідно саме в таких районах існує найбільший ризик несподіваного виходу на проїжджу частину пішоходів. У чималій мірі це стосується і дітей, які захопившись грою, легко можуть виявитися на дорозі й потрапити під колеса автомобіля.

У пояснювальній записці до проекту цієї постанови йдеться, що ініціатива зовсім не стосується так званих житлових і пішохідних зон, позначених відповідними дорожніми знаками 5.31 – 5.34 – в них як і раніше буде діяти швидкісне обмеження в 20 км/год.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року згідно з прийнятими змінами до правил дорожнього руху, швидкість руху в населених пунктах знизилася – з 60 до 50 км/год.

autocentre.ua


9 КОММЕНТАРИИ

 1. Снижать обязательно надо только еще поменьше. Надо в этих зонах выходить из машины и толкать ее до конца зоны с заглушенным двигателем, чтобы не портить экологическую обстановку в этих зонах.

 2. Может лучше сразу запретить ездить в спальных районах ДЫБИЛЫ

 3. …Да, нужно вообще запретить въезд на авто в жилые кварталы…только на самокате.

 4. Скорость не снизят, а повысят, согласно правил скорость в массивах со знаком жилая зона должна быть не выше 20км\ч

 5. Надо вообще запретить автомобили в городе!
  Разрешить только депутатам и ментам.
  Им давить людей можно.

 6. Ну не козлы ли? Нужно делать подземные переходы, переходы над дорогой. Но наши депутаты как всегда идут простым путем-снизить скорость. Долбанутые

 7. Потрібно повністтю заборонити приватні авто! І дороги тоді будуть цілі і пішоходи і на світлофорах економія! А коні і воли поліпшують родючість грунту- виростимо рекордні врожаі- розрахуємось з МВФ!!!

 8. кто мог такое придумать!!!! ума не много у того!!!! вместо того чтобы ремонтировать дороги(в спальных районах от них вообще воспоминание осталось, яма на яме) и строить подземные стоянки в спальных районах, то придумывают такую дурость с ограничением скорости(во дворах никто свыше 10-20 никогда не ездит, этоне трасса)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here