В Україні суттєво подешевшають автомобілі

2
5906
электрические заправки

З початку року електромобілі в Україні звільнилися від акцизного податку.

Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу, якими звільнила водіїв від сплати податку та акцизу на операції з ввезення в Україну автомобілів, оснащених виключно електродвигунами.

У первісному законопроекті йдеться, що пільгові умови вводять на п’ять років. Однак з’явилася інформація, що в останній момент голова депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенко” Артур Герасимов з голосу запропонував обмежити скасування ПДВ тільки наступним роком, тобто з 1 січня 2018-го по 31 грудня 2018 го. Нібито за цю правку і проголосували нардепи.

Перевірити цю інформацію поки немає можливості – остаточний проект закону, а також стенограма пленарного засідання відсутні на сайті Верховної Ради. Зі скасуванням ПДВ машини на електротязі подешевшають на 20%. Крім того, тепер не доведеться платити за акциз, який становить 109 євро.

Так, якщо зараз б / у Nissan Leaf в Україні (з АКБ на 24 кВтг) коштує в середньому 12-17 тис. Доларів, то з наступного року такий автомобіль обійдеться в 9,5-13,5 тис. Доларів. Загальна кількість електромобілів, які їздять по дорогах України, – вже кілька тисяч.

Україна посіла п’яте місце в міжнародному рейтингу за темпами покупки електрокарів, випередивши такі країни, як США, Нідерланди та Японію.

Джерело2 КОММЕНТАРИИ

  1. «… в останній момент голова депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенко” Артур Герасимов з голосу запропонував обмежити скасування ПДВ тільки наступним роком, тобто з 1 січня 2018-го по 31 грудня 2018 го. Нібито за цю правку і проголосували нардепи.» УМНЫЙ ПОЙМЁТ.

  2. Электромобиль это отлично. Но вопрос в следующем,а сколько протянет наша допотопная энергосеть при их зарядке.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here