В Україні придумали альтернативний спосіб реєстрації автомобіля без участі МРЕВ і сплати митних платежів

0
202

У Хмельницькому діє ще одна організація, яка обіцяє зареєструвати авто і видати номер без митних виплат і бюрократичної тяганини, повідомляє «Країна».

Такі функції взяла на себе самопроголошена Територіальна громада міста Хмельницький, яка тепер теж видає свої власні техпаспорти і права.

Ті власники машин, які захочуть приєднатися до громади і поставити до нас на облік авто, повинні зняти транспорт з державної реєстрації в МРЕВ, потім отримати у нас техпаспорт і номера. Я зроблю це одним з перших. Звичайно, впевнений, що будуть тертя з поліцією і МРЕВ, але за законом громада теж може займатися такою діяльністю
Олександр Шкварук, керуючий «Народавтотранс»

Шкварчук зазначає, що власники «народних» номерів повинні слідувати Правил дорожнього руху і в разі ДТП відзначати на загальних підставах. Але при цьому вони не будуть платити «побори МРЕВ», які йдуть на утримання бюрократів в відомствах.

Нагадаємо, раніше ми вже відзначали про львівську організації, яка теж взялася видавати свої номери. Народні реєстратори заманювали автомобілістів можливістю отримати номери без сплати великого розмитнення, як в звичайних МРЕВ.

У Хмельницькому ж пішли ще далі і вирішили зробити своє «альтернативне» державному, керуючись рядком з п’ятої статті Конституції України «Народ здійснює владу безпосередньо і …». Під крилом «громади» діють різноманітні підприємства, включаючи автомобільних перевізників, ресторан, підприємство з переробки вторсировини і інші. Всі вони не отримували дозволів від офіційної влади і не платять податки. У Хмельницькій громаді визнають, що така діяльність може бути не до вподоби владі, але глибоко переконані у власній правоті.

c94be00c9a188920b4959a5e39a7d3f2_origОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here