В Україні починають продавати офіційно електромобілі

0
14
электрические заправки

Компанія «Рено Україна» в кінці 2017 року планує почати продажі електромобілів Renault в трьох містах — Києві, Львові і Одесі, повідомила голова правління компанії Яна Міненко.

«На сьогодні у нас є поки три дилерських центру, готових займатися продажем і обслуговуванням електромобілів: це «Кий Авто» в Києві, «Автодім плюс» в Одесі, «Ю. Н. К.» — у Львові», — сказала Я. Міненко на прес-конференції в рамках виставки електротранспорту і гібридів Plug-In Ukraine.

Вона повідомила, що в даний час Renault проводить в Україні «технічний тур» з участю менеджера з розвитку бізнесу Renault Сандрін Жодон (Sandrine Jodon) та двох технічних фахівців, які перевірять інфраструктуру зарядних станцій в країні, а також можливість зарядки автомобілів Renault від цих станцій. Крім того, вони перевірять готовність дилерських центрів продажу та обслуговування авто.

Як очікується, біля кожного з цих дилерських центрів буде відкрито по дві зарядні станції.

Як уточнила Я. Міненко агентству «Інтерфакс-Україна», протягом двох-трьох років роботи з електромобілями планується навчити фахівців усіх 30 дилерських центрів Renault в Україні.

В даний час в лінійці електромобілів Renault — Renault Zoe, Kangoo ZE і квадроцикл Twizy, і, як зазначила Я. Міненко, «деякі з них» до кінця року будуть продаватися в Україні.

Як повідомила в ході презентації С. Жодон, запас ходу Zoe Renault становить 300 км влітку і 200 км — взимку, а в новому Kangoo ZE за рахунок збільшення потужності зарядного пристрою більш ніж удвічі запас ходу збільшений з 125 км до 200 км влітку, і з 80 до 120 км взимку.Згідно прайс-листу, ціна Renault Zoe в Україні стартує з 830,02 тис. грн (версія Life з двигуном 68 кВт), Kangoo ZE — також з 830,02 тис. грн (версія Express з двигуном 44 кВт).

Торкаючись питання планованих обсягів продажів електромобілів цієї марки в Україні, Я. Міненко зазначила, що сьогодні компанія поки на «нульовому етапі», і дуже складно оцінити можливі продажу.

«Сьогодні є інтерес продавати від десятків до сотень автомобілів у рік», — зазначила вона.

У той же час компанія розраховує на спрощення українського законодавства щодо електромобілів, в тому числі скасування акцизу і ПДВ на їх імпорт, та прийняття парламентом відповідного законопроекту, що дозволить здешевити електромобілі на 20%.

По материалам: automotoclub

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here