“Укравтодор” назвав 10 найбільш жахливих доріг України

1
1392

Найгірші дороги виявилися на заході і півдні країни, пише segodnya.ua.

В “Укравтодорі” назвали 10 найгірших доріг України. Про це йдеться в презентації компанії, опублікованій прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом в Facebook.

Як зазначається, за результатами журналістських розслідувань, в топ-10 найгірших доріг України увійшли: КПП “Тимкове” – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка; Одеса – Рені; Львів – Радехів – Луцьк; Чугуїв – Мілове; Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів; Одеса – Вознесенськ – Новий Буг; Дніпро – Миколаїв; Львів – Самбур – Ужгород; Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв; Кіровоград – Платонове.

Згідно з презентацією, за останні 5 років в Україні було відремонтовано 2641 км доріг, або близько 2% всієї мережі. Більшість доріг капітально не ремонтували 35-40 років, а останні 30 років в десять разів зросла інтенсивність руху, вдвічі збільшилися осьові навантаження. При цьому, 95% доріг були побудовані за часів Радянського Союзу під навантаження 6 тонн на вісь.

Станом на 20 червня на проведення ямкового ремонту доріг було виділено 1 401 млн грн; на середній ремонт – 328 млн грн. При цьому, капітальний ремонт дорожнього покриття в останні роки не проводився.

“Уже в цьому році матимемо істотний прорив з відновленням наших доріг в порівнянні з останніми роками. І паралельно спільно з міжнародними організаціями відпрацьовуємо середньострокову стратегію розвитку доріг”, – написав Гройсман.Нагадаємо, на поточний середній ремонт доріг в масштабах всієї України додатково буде спрямовано близько 4 млрд грн.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Укравтодор даже правильно участки дороги назвать не может (вернее не дорог — а их отсутствия)!!! Не говоря уже о нормальном ремонте! Названный участок Олександрівка — Кіровоград, к примеру, по сравнению с участком Сміла — Косарі — просто идеален! Хотя и находиться совсем рядом. На участке Сміла — Косарі просто нет дороги, совсем уже нет, и давно — лет 10. И это не какая то там дорога в «сторону» — это участок дороги из Кировограда в Киев и он (участок) является продолжением упомянутого Олександрівка — Кіровоград. Типа ошибочка закралась…. Это говорит только об одном — Укравтодор даже информацией то толком не владеет!!! Что уже говорить об остальном!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here