Автобан, що з’єднає Україну та Європу

0
5081

Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій за результатами зустрічі зі спікером сейму Польщі Мареком Кухчінскім в Трускавці, повідомляє Країна з посиланням на Кореспондент. Автобан з’явиться між Україною та Польщею, створять поліпшені митні переходи, залізничні сполучення і спільні дороги.

«Ми змогли проговорити і міждержавне співробітництво, зокрема є дуже конкретні плани щодо поліпшення, створення і модернізації інфраструктури між Польщею та Україною. Багато часу віддали для переговорів про міждержавне співробітництво в ширшому регіональному вимірі», – повідомив Парубій.

За словами спікера, сторони також обговорили перспективи співпраці Європа-Карпати, по залученню України до участі в дискусіях і форумах Вишеградської четвірки, де з 1 липня Польща починає головувати.

Як повідомлялося раніше, на трьох митницях України – Київської, Львівської та Одеської – вводять обов’язкову відеозйомку оглядів. Митники повинні будуть представитися на камеру і представити всіх присутніх, залучених до проведення огляду, наприклад співробітників СБУ або поліцейських. При цьому відеозйомка повинна зніматися безперервним записом з коментарями по ходу перевірки.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here