Український бойовий КрАЗ переміг всіх суперників

1
2427

Останнім часом новітня українська техніка показує досить непогані результати.

Так, на випробувальному полігоні автозаводу КрАЗ Державний науково-дослідний інститут (ДНДІ МВС України провів черговий етап міжвідомчих відомчих випробувань нових зразків броньованих автомобілів для потреб МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, спецпідрозділів. У випробуваннях взяла участь броньовані «лінійка» Кразів Shrek і Spartan, ББМ Богдан Барс-8, бронеавтомобіль «Тритон», «Козак-2» і Варта-2. Їм належало пройти смугу перешкод, яка по конфігурації і характеристиками споруд відповідає аналогічним всесвітньо відомим полігонам: IDEX (ОАЕ), SOFEX (Йорданія), НДІ-21 (р. Бронниці, РФ), НІЦИАМТ (р. Дмитрів, РФ).

Український бойовий КрАЗ переміг всіх суперників

Як зазначає один з учасників випробувань всі перешкоди полігону подолали тільки автомобілі КрАЗ. Враховуючи, що КрАЗівські машини спочатку готують для проходження цих етапів, для них ні одна з перешкод не стало перешкодою. Особливо відзначимо найбільш складні — це лісовий завал з гігантських колод і кам’яні брили, до яких жоден з учасників не зважився і близько підійти.

КрАЗ Shrek домінував у всіх дисциплінах. А ось решта проходили або обов’язкові перешкоди, згідно з програмою, — брід, пісок, підйом 30 і 60%, але не у всіх це вийшло.

Джерело o-doroge1 КОММЕНТАРИЙ

  1. имея в стране такой автозавод как Кременчугский с его инженерным составом и историей производства(обеспечивавший половину СССР грузовыми автомобилями), грех пытаться собирать на коленях во дворе современные боевые машины! Кременчуг-фореве!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here