Українців відправили реєструвати авто у інтернет

0
887
реестрация авто через интернет

В Україні розпочав роботу портал iGov з надання державних послуг, який покликаний полегшити життя простим громадянам та побороти корупцію.

Команда IT-волонтерів представила портал з надання державних послуг в електронному вигляді iGov.

Скоро з його допомогою можна буде зареєструвати автомобіль в міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділах ДАІ. Спочатку це буде стосуватися уживаних автомобілів, а потім – і нових.

У даний момент на сайті вже можна оформити довідку про (не) судимості. На першому етапі користуватися порталом зможуть тільки жителі Дніпропетровська та Львова, проте незабаром до них долучаться й інші міста.

На iGov.org.ua упізнання користувача в системі відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) або BankID.

За словами Юрія Козлова з «Інформаційного центру» Міністерства юстиції, в Україні вже видано і використовується понад 3 млн ЕЦП. BankID є у всіх користувачів інтернет-банкінгу, кількість яких у нашій країні оцінюється в 7-8 млн. Зараз отримувати послуги на порталі можуть клієнти «Приватбанку», «Ощадбанку», «Банку Михайлівський», Platinum Bank і Fidobank. Однак список банків буде постійно доповнюватися.

За матеріалами autopalace.com.uaОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here