Українці розкуповують нові авто

0
10
украинский автосалон

У лютому 2016 року в Україні було продано 4,2 тис. легкових автомобілів, що на 32% більше, ніж минулого місяця, і на 44%, ніж у лютому 2015 року.

«У лютому девальвація гривні стимулює попит на нові автомобілі», – розповів директор з маркетингу групи компаній АІС Сергій Боровик. За його словами, покупці вже звикли, що за девальвацією з деякою затримкою слідує подорожчання на авторинку, і тому стали активніше купувати автомобілі.

Лідером продажу стала французька марка Renault – 429 машин. Її продажі зросли порівняно з січнем на 64% і на 78% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це і дозволило французької марки посунути з першого місця Toyota.

Toyota в свою чергу реалізувала 354 одиниці. Або удвічі більше, ніж у лютому минулого року, та на 17% більше, ніж у січні.

Замикає трійку лідерів Nissan – 299 автомобілів, що на 31% вище показника лютого 2015 року і на 6% — січня 2016 року.

Від початку поточного року в Україні було реалізовано 7,4 тис. нових автомобілів, це на 34% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Представники автомобільної промисловості сподіваються на подальше зростання продажів.

По материалам gazetaОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here