Українці масово купують авто з Росії

1
2341

За даними аналітиків, від 25 до 50 відсотків автомобілів з пробігом, які ввозять на територію України, належали росіянам. До того ж минулого року лідируючу позицію на українському ринку підтриманих машин займали моделі з Німеччини, а також Франції. Так навіть імпорту ТЗ з Росії просто не існувало. До такого висновку прийшли члени Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

За їх словами, таке різке збільшення популярності підтриманих машин пояснюється цінами. Точніше, тим, що ці ціни не такі великі, як у машин з Європи. Виявилося, що українці вважають прийнятною вартість таких машин. Причому це стосується як підтриманих, так і нових автомобілів.

Аналітики вважають, що цінники знизилися не тільки через девальвацію рубля. Вплинуло ще й те, що на території Росії є більше двох десятків підприємств великих автовиробників.

Варто відзначити, що за даними аналітиків, лідируюче місце за популярністю на ринку України займає модель під назвою Renault Megane. І якщо в Росії цю модель оцінюють в 7 тисяч доларів, то в Україні вартість зростає до 12 тисяч. А в Європі вона коштує ще дорожче: 14 тисяч доларів.

Популярністю користується і модель Volkswagen Passat. В Україні модель оцінюють приблизно в 20 тисяч доларів. У той же час росіяни продають ці машини за 14 тисяч доларів.1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here