У західній Україні активно почали ремонтувати дороги

0
194

Напередодні холодної пори року в західній Україні активно почали ремонтувати дороги. На це з держбюджету виділили 25 млн грн.

В Івано-Франківській області активно ведуться роботи з поточного середнього ремонту автомобільних доріг. Необхідні кошти з держбюджету у розмірі 25 млн грн отримала регіональна служба автомобільних доріг і виділила їх фірмам-підрядникам, які безпосередньо виконують ремонтні роботи.

Найбільшу суму (17,3 мл. Грн) отримала компанія, що займається ремонтом трьох ділянок траси Н-9 Мукачево-Львів. Як повідомляють місцеві ЗМІ, на ремонтних ділянках підрядними організаціями вже проведена регенерація конструктивних шарів дорожнього полотна 328600 м2, влаштований вирівнюючий шар з асфальтобетону площею 205300 м2, проведено локальний ремонт покриття 3100 м2, а також демонтаж і монтаж бордюрів та поребриків протяжністю близько 1 тис. п / м.

Ще одному підряднику виділено 7800000. Грн на ремонт двох ділянок траси Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський у Косівському та Верховинському районах. Дорожники вже провели ямковий ремонт покриття на площі – 21315 м2. Влаштований також вирівнюючий шар (нижній шар покриття) з асфальтобетону на площі – 68885 м2.

По материалам autocentre.uaОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here