У поліції попередили, що масово зупинятимуть автомобілі

3
3134

В Україні частіше стали сідати п’яними за кермо. В поліції навели вражаючу статистику. У 2017 році правоохоронці нарахували 114 тисяч випадків керування під градусом. Це на 25 відсотків більше, аніж у 2016му. Всього ж минулого року сталося 162 тисячі ДТП.

П’яні водії винні майже у 6 тисяч з них. 115 людей загинули в таких аваріях. За словами поліцейських, попри те, що в 2016 році штрафи за п’яне водіння підвищили в рази – ситуація все одно залишається критичною.

autotheme3 КОММЕНТАРИИ

  1. За пьянку и наркоту за рулем,ебать надо так что бы и стружка летела!!!

  2. ще б поліція назвала підстави з посиланням на пункти Закону. не тільки на ті пункти де зазначено право, але й пункти про конкретні підстави і порядок… з їхньої статистики ДТП в нетверезому стані становить лише ~3.7% всіх ДТП. це не велика частка і не підстава підозрювати ВСІХ водіїв.
    ДТП з смертельними наслідками, вчинене водіями в нетверезому стані, становить ~5% від усіх ДТП зі смертельними наслідками (зі статистики прокуратури про розслідувані злочини).

  3. Коли ви…ть хоч одного депутата навіть сраної районної ради, суддю, прокурора чи мента для яких кинути 200 і поїхати — це норма — я повірю, зо це проблема для держави, а не тілки для сімей, які постраждали від ублюдків під газом за кермом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here