У новий список санкцій потрапили одні з найпопулярніших в Україні автобусів

0
2224

Україна включила ТОВ «Керуюча компанія «Група ГАЗ» (РФ), а також входять до неї ТОВ «Російські автобуси – Група ГАЗ» (Московська обл.) І ТОВ «Павловський автобусний завод» (Павлово Нижегородської обл., Виробник автобусів ПАЗ) в список юридичних осіб, щодо яких застосовуються спеціальні економічні санкції, пише facenews.ua.

Згідно з указом президента України Петра Порошенка №133 від 15 травня, яким введено в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня, санкції щодо цих компаній введені строком на три роки.

У числі санкцій – блокування активів (тимчасове обмеження права користування та розпорядження належним майном), обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталу з України, припинення виконання економічних і фінансових зобов’язань. Крім того, заборонені держзакупівлі у держкомпаній іноземної держави і юросіб, частка статутного капіталу знаходиться у власності іноземної держави, а також державних закупках у інших суб’єктів господарювання, що продають товари і послуги походженням з країни, проти якої застосовані санкції.

Відносно цих компаній наведені повну або часткову заборону операцій з цінними паперами, заборона видачі Нацбанком України ліцензій на здійснення інвестицій в іноземну державу і розміщення в ньому валютних цінностей.

Вказані компанії також забороняється передача технологій і прав на об’єкти права інтелектуальної власності.

Група ГАЗ, в тому числі, є найбільшим російським виробником автобусів, що об’єднує три автобусних заводи.

Як зазначає агентство, в Україні продукція Павловського автобусного заводу в 2016 році за рахунок більш низької ціни стала лідером продажів: їх було продано в 11 разів більше, ніж у 2015 році (401 од.) А частка на ринку нових автобусів зросла до 31% з 5,8%.На базі автобуса ПАЗ в Україні Група компаній АІС випускає шкільні автобуси «ПАЗ Мрія», які за рахунок ціни виграють багато тендерів на закупівлю цих автобусів за держкошти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here