У Києві презентували унікальний автобус на метані (Відео)

1
909

Створення машин на екологічно безпечних метанових двигунах є одним зі світових пріоритетів розвитку громадського транспорту

У Києві презентували перший виготовлений в Україні міський автобус, який працює на метані.

Як говориться в сюжеті “24 Каналу”, зовні цей автобус не відрізняється від звичайних пасажирських, які їздять вулицями столиці. Такий же салон і ємність. Однак всередині він – кардинально інший. Цей автобус на метановому двигуні. За кордоном вже готові його купувати.

“Це експортний варіант машини. Єдиний в Україні. Виготовлений спеціально під єгипетський тендер, який ми виграли в минулому році”, – розповів представник Львівського автобусного заводу Володимир Германов.

Палива цей автобус споживає стільки ж, скільки і його дизельний аналог, але метан на порядок дешевше традиційної “солярки”. Набагато менше і шкідливих викидів в атмосферу.

Відзначається, що такі автобуси вже готові сотнями купувати в Єгипті і Грузії. Новинкою зацікавились навіть в Аргентині.“Хороший автобус. Механіка дуже схожа на аргентинські аналоги. Сам двигун повністю метановий, а у нас такого немає. І ми дуже хочемо, щоб такі автобуси з’явилися у нас”, – заявив губернатор аргентинської провінції Кордова Карлос Борчіатіно.

До слова, в Європі міський громадський транспорт вже давно переводять на альтернативне паливо. Його частка від загальної кількості постійно зростає. А в найближчі десять років на Заході планують повністю відмовитися від дизпалива і бензину.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. В чем же уникальность? В том, что это единственный и экспортный экземпляр?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here