Top Gear не по зубах: новий ведучий ледь витримав гонку

Top Gear не по зубах: новий ведучий ледь витримав гонку

0 1716

Привернути увагу любою ціною — чи не це рішення ухвалили на ВВС? Відроджуючи програму Top Gear без трьох звичних ведучих, телеканал йшов на ризик. Був знайдений новий екстравагантний провідний Кріс Еванс, але, по всій видимості, йому далеко не все по плечу.

Під час зйомок заїзду на Audi R8 V10 Plus на треку Laguna Seca телеведучому стало зле. Втім, Кріс був тільки пасажиром, пілотувала суперкар Королева Нюрбургринга Сабіна Шмітц (до речі, вона тепер нинішній со-ведучий передачі Top Gear!).

Видання The Daily Sun опублікувало знімки, де Кріс Еванс не в кращому вигляді розлучається з обідом. Тут же всі стали коментувати ситуацію про те, що цьому ведучому немає місця в автомобільній телепередачі. Інші впевнені, що вся справа в Сабіне, яка настільки круто управляє автомобілями, що на місці Еванса виявився б хто завгодно.

Крис Эванс 2

Звичайно, це міг бути і звичайний трюк, щоб привернути увагу, яким користуються в якості рекламі о суперздатності пілота. Але, справедливості заради варто відзначити, що вже в чиїх здібностях не варто сумніватися, так це Сабіни Шмітц. А Крісу Евансу краще почекати зі сніданками й обідами…

Нет комментариев

Пожалуйста, оставьте свой комментарий

*

загрузка...