ТОП-5 депутатів України з найдорожчими автопарками

0
920

Визначено п’ять народних депутатів, сумарна вартість автопарків яких становить мільйони доларів, повідомляє “Топ Жир”.

Українські журналісти спільно з міжнародною недержавною організацією “Freedom House” провели дослідження, в ході якого визначили п’ять депутатів, що мають найдорожчий автопарк.

Існує інформація, що один з перших автомобілів марки “Bentley Bentayga” в Україні, ймовірно, належить народному обранцю Сергію Пашинському. Також до складу автопарку цього депутата входять: “Mercedes-Benz S450”, два броньованих “Mercedes-Benz Gelandewagen”, “Mercedes-Benz SL 55 AMG” та ще кілька дешевших автівок, якими користуються охоронці нардепа. Загальна вартість автопарку – близько 4,5 млн доларів.

Наступний в списку – Сергій Рибалко, до його автопарку увішли: “Ferrari”, “Rolls-Royce Phantom Coupe”, “Range Rover”, “Lexus” та “Mercedes-Benz Gelandewagen”. Сумарна вартість машин – в межах 3,5 млн доларів.

Далі йде Руслан Сольвар, що офіційно не володіє автомобілями, однак їздить на: броньованому “MW 740 Li”, “Lexus LX470”, “Porsche Cayenne”, двох “Volkswagen Tiguan”, “Mercedes-Benz S450”, “Lexus RX350”. Ціна автівок – близько 2,7 млн доларів.

До списку також увійшов Олександр Грановський, який має броньований “Mercedes-Benz S600” 2012 року випуску (плюс на такому ж пересувається охорона), “Ford Mustang Shelby”, “Porsche 911 Turbo”, “Lamborghini Aventador LP”. Загальна вартість – 2,2 млн доларів.

Закриває п’ятірку нардеп Гліб Загорій, до його автопарку увійшли: два “Land Rover” “Range Rover TL3” (щонайменше один з них броньований), “Lexus LX 570 Luxury”, “Land Rover Range Rover TL3”, “Bentley Mulsanne Launch” і “Maserati GranCabrio MC”. Ціна – 1,8 млн доларів.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here