Tesla офіційно представила Model 3, свій новий електромобіль

0
41

Передня частина Tesla Model 3 перетинається з флагманською Model S. Через відсутність двигуна під капотом, передні сидіння вдалося змістити вперед, що, за словами  Ілона Маска, робить Model 3 набагато просторіше бензинових однокласників. При цьому, Маск стверджує, що в компанії серйозно попрацювали над безпекою і Model 3 повинна отримати 5-зірковий рейтинг на будь-яких краш-тестах. Інтер’єр Model 3 вирішене в мінімалістичному стилі, фактично на передній панелі розташувався лише великий екран, через який і можна управляти всіма функціями. На відміну від Model S, де він має вертикальну орієнтацію, на Model 3 він більше схожий на звичайний планшетний комп’ютер. Model 3 отримає все найостанніші розробки компанії, включаючи функцію самопарковкі в гараж і системи автопілота на швидкісних шосе.

09

Голова компанії Ілон Маск не розкрив детальні технічні характеристики Model 3, але заявив, що до 96 км / год (60 миль / год) навіть базова версія зможе розігнатися швидше ніж за 6 секунд. Запас ходу від однієї зарядки у базовій версії складе як мінімум 344 кілометри (215 миль).

02

Компанія має намір почати виробництво Tesla Model 3 в кінці наступного року. Правда, на прикладі кросовера Model X ми вже бачили, що компанія може відхилитися від раніше затвердженого плану виробництва. Ілон Маск каже, що Tesla може наростити виробництво електромобілів до 500 тис. одиниць на рік. План амбітний, але на Model 3 менш ніж за добу зібрано 115 тисяч попередніх замовлень і практично всі вони були зроблені до презентації електромобіля, коли ще не було зрозуміло навіть як він буде виглядати.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here