Стан українських доріг визнано катастрофічним

0
8

Стан автомобільних доріг України, як державного, так і місцевого значення, на сьогоднішній день — катастрофічне і 97% доріг потребують капітального та поточного ремонту, — заявив заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Микола Березовський на прес-конференції.

За його словами, в поточному році стан доріг досягло критичного піку, і в подальшому, при відсутності необхідного фінансування, ситуація буде тільки погіршуватися.

Так, зокрема, навіть ямковий ремонт було розпочато не в строк, а починається тільки зараз по ряду причин, серед яких, зокрема, надходження фінансування, блокування рахунків автодорів підрядниками в трьох областях, перед якими агентство має борги, і інші.

Крім того, «Укравтодор» обтяжений виплатами за кредитами, виплат по облігаціях, і ін.

Так із загальної суми фінансування 2016 року в 31,354 млрд грн, майже 12 млрд буде спрямовано на погашення боргових зобов’язань.

В цілому, за словами глави фінансово-економічного департаменту агентства Олега Загорняк, борги «Укравтодору», на сьогоднішній день, складають 43 млрд грн. Стосовно 2015 року ця цифра залишилася статичної — в березні борг агентства оцінювався в ту ж суму.

Загорняк зазначив, що «Укравтодор» не має можливості далі залучати зовнішнє фінансування, поки не витратить залишки раніше залучених коштів, до того ж, для цього необхідні і відповідні рішення уряду.Перекладено: hubs.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here