Стало відомо, скільки коштує відкупитися винуватцям ДТП в Україні

1
1038
Как выжить в ДТП

Багаті люди в Україні можуть відкупитися від суду у випадку аварії, що буде коштувати їм менше 2 000 доларів.

Про це розповіла директор юридичної компанії «Прима Лідер Груп» Діна Дрижакова в інтерв’ю «Апострофу».

«Величезна проблема — відчуття безкарності через корумпованість судів, багаті і впливові знають, що зможуть вирішити проблему грошима, і не бояться порушувати закон. Наприклад, наскільки я знаю, за 1-1,5 тисячі доларів суд прийме сторону винного в разі, якщо ДТП було без смертей і не публічне»,— зазначила вона.

Раніше, коли штрафи були менше, відкупитися можна було ще дешевше, повідомила Дрижакова. В цілому, ситуація в Україні принципово відрізняється від США, розповіла вона.

«У тій же Америці люди бояться порушувати закон, бо знають, що підкупити суддю або поліцейського не вийде. У США з покараннями за порушення ПДР суворо. Ні про яку домовленості з представниками поліції мови бути не може. Не беруть там хабарі, а якщо запропонуйте, то негайно опинитеся в відділенні», — пояснила Дрижакова.1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Вот — а говорят запад загнивающий. 70 лет а то и более нам ссср мозги промывала, что за границей каннибалы, там все так плохо (вообщем загнивающий запад). А получается СССР была в дерьме. Оно так и несть , те страны , что вырвались из под раши- ЖИВУТ отлично , те , кто остался — плохо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here