Стало відомо, навіщо українців хочуть позбавити права на ГБО

0
3602
газ

Передбачене законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу» зміна правил переобладнання автомобілів створює нові корупційні ризики.

Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

-Я не знаю, хто це придумав, тому що в Євросоюзі громадянин вільний щось переобладнати, якщо хоче. У них не потрібно направляти якісь листи на завод-виготовлювач. Це призведе до повної зупинки газобалонного переобладнання, тому що завод ніяких листів не буде висилати. Вони взагалі ігнорують такі речі. Як мінімум, вони надішлють такого листа на своє представництво в Україні, – сказав він.

За словами експерта, чиновник і отримають ще одну можливість вимагати хабарі, якщо такий законопроект приймуть.

-Ми вже, як жаба, яка скоро лусне від гордості. «Мерседес» прямо зрадіє і буде відповідати на листи українців. Це все піде у відро для сміття! Треба, щоб це давали українські представництва. Мета – створити більше корупційних складових, щоб більше було в руках чиновників. Щоб фальшиве переобладнання робили або давали дозволи за гроші, – переконаний Олег Назаренко.

Як відомо, згідно з законопроектом №4683, переобладнання автомобіля буде заборонено без відповідної згоди виробника транспортного засобу і його складових.

Джерело mmrОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here