Стало відомо, коли електрокари стануть дешевше бензинових авто

1
1179
электромобиль

Масакі Сакуяма, керівник підрозділу Mitsubishi Electric, під час спілкування з журналістами поділився своїм баченням майбутнього розвитку сегмента електричних автомобілів. Топ-менеджер впевнений, що в майбутньому електрокари отримають більш вигідний цінник, ніж дизельні та бензинові моделі.

Сакуяма розповів, що на сьогоднішній день найдорожчим компонентом електрокара, що істотно впливає на його вартість для кінцевого покупця, є блок літій-іонних батарей. Зважаючи на це придбання бензинового автомобіля є більш вигідним, але незабаром ситуація може докорінно змінитися.

Керівник Mitsubishi Electric впевнений, що батареї для повністю електричних моделей вже сьогодні починають демонтсрувати зниження ціни. Поряд з цим топ-менеджер вважає, що електрокари обов’язково стануть дешевше бензинових авто, але це відбудеться «не найближчим часом».

Варто відзначити, що не так давно компанія Mitsubishi перейшла під керівництво альянсу Renault-Nissan, тому японський бренд починає виходити зі складного матеріального становища, отримуючи чималі інвестиції. Пан Сакуяма впевнений, що така співпраця, особливо в сфері розробки електрокарів, піде на користь усім членам альянсу.

mmr1 КОММЕНТАРИЙ

  1. А де ж графонові акумулятори, нано технології для АКБ,…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here