Скільки часу простому українцю доведеться збирати на нову “Славуту”

2
1281

Порівняння зарплат представників різних професій в Україні і ціна на новий автомобіль ЗАЗ, пише segodnya.ua.

Журналісти видання Auto.Ria вирішили з’ясувати, скільки часу доведеться збирати середньостатистичному українцю на новенький автомобіль ЗАЗ “Славута”.

У поле зору видання одночасно потрапили два актуальні предмети: інноваційний продукт АвтоЗАЗ “Славута Нова”, і офіційний звіт Державного комітету статистики про розміри середніх зарплат в Україні. Чи уживуться наші реальні доходи з очікуваними витратами на придбання потенційно нового “народного автомобіля”?

Отже, дано: “Славута Нова” – це ще не конвеєрна модель, а тільки “концепт-кар”. Навіть не скажеш, що це занадто голосно сказано – “концепт-кар”, – адже АвтоЗАЗ з початку 2016 року випустив 4 (прописом – чотири) легкові автомобілі. Це ставить Запорізький автомобільний завод у ряд з такими виробниками, як, наприклад, Bugatti ну хоча б за кількістю “ексклюзиву”.

Все, що відомо про новий український автомобіль – це бюджетний хетчбек, побудований у співпраці з китайським “Чері”, обладнаний двигуном, що відповідає нормам Євро-6, і з потенційною ціною “до 10 000 доларів”. Отже, якщо додати гумові килимки в салон, чохли на сидіння і “мухобійку” на капот, у гривневому еквіваленті вартість авто складе близько 250 тисяч.

На іншій чаші ваг – зарплати. Точніше, середнє їх значення, виведене Держкомстатом, за квітень поточного року. Від них і будемо відштовхуватися. Зрозуміло, що відкладати всю зарплату на автомобіль у реальному житті не вийде, – особливо, якщо людина живе сама. Але такій людині автомобіль і не потрібен – кого вона стане на ньому катати? Тому ми порахуємо, що людей у нас мінімум двоє, зарплата одного йде на забезпечення сім’ї, а іншого – цілком у рожеву скарбничку-підсвинка з написом “на Нову Славуту”.Ну ось, тепер ви самі все бачили. Якщо ви льотчик, то все, що відбувається, здасться вам дуже забавним. Але якщо ваші будні проходять у сферах освіти, медицини або поштово-кур’єрської служби, тоді перспективи не такі гарні. Хоча… Статистика – річ вперта, але все таки вона у нас державна. Як йдуть справи насправді – цікаво знати всім. Тому ми просимо вас усно відповісти на запитання: чи збігається ваша зарплата з “табличною”, або просто зазначити, що вам ніколи займатися дурницями і потрібно бігти прогрівати двигуни свого Airbus A320 або Boeing 737 перед рейсом у Манілу.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. я строитель, работаю на себя. Средняя з/п 6000 грн. Но с учетем комуналки и покушать, то да смогу отлаживать в месяц не больше 3000-3500 грн

  2. В мене пенсія 1174 дружина вчитель в селі 1620 а середня 2700

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here